O nás

Jsme ryze česká dopravní a spediční firma se sídlem v Brně, která zaměstnává pouze skutečné profesionály s dlouholetou praxí v oboru. Veškeré úsilí směřujeme k tomu, aby byla vaše zásilka na místo určení doručena rychle a pokud možno bez problémů. Na rozdíl od jiných však bereme v potaz i možné komplikace a jsme na ně dobře připraveni. V případě, že dojde např. k havárii vozidla nebo k poškození zboží během přepravy, celou záležitost ihned vyřídíme k vaší naprosté spokojenosti. Na prvním místě u nás totiž vždy stojí zákazník a jeho zájmy.

K zajištění dopravy zboží využíváme smluvní firmy a díky přístupu do mezinárodních spedičních databank dokážeme vyhovět v podstatě jakémukoliv požadavku. Zakládáme si na naší pověsti, neboť důvěra klientů se obtížně získává a snadno ztrácí. Z tohoto důvodu od nás můžete očekávat nejen vstřícné, ale především upřímné jednání. Nikomu neslibujeme zázraky na počkání – raději dbáme na spolehlivost, pečlivost, profesionalitu a v neposlední řadě i loajalitu a diskrétnost.

Z výše uvedených důvodů máme pochopení i pro méně obvyklé požadavky. Pokud bezpodmínečně vyžadujete individuální přístup, neváhejte se na nás obrátit a konzultovat svůj záměr s našimi odborníky. Na základě dosud získaných zkušeností si troufáme tvrdit, že společnými silami nakonec vždy dospějeme k nejlepšímu možnému řešení. Každá zakázka je něčím jedinečná a těžké pracovní úkoly představují skvělou výzvu – touto filosofií se řídí celý náš tým.

Činy jsou však nepochybně mnohem víc než slova. A možná právě proto našich služeb běžně využívají i velmi významné české či nadnárodní firmy. Že podobné věci o sobě dnes tvrdí každý druhý? V tom máte nepochybně pravdu, proto si od nás raději vyžádejte přehled referencí a přesvědčte se sami!

Těšíme se na Vás, všichni z Profisped CZ!

Potřebujete další informace?

Chcete znát cenu přepravy? Vědět, kde se právě nachází vaše zásilka? Dejte nám vědět.

Kontaktujte nás

Jak nás poznáte?

Docela snadno. Mluvíme s vámi a věci máme pod kontrolou.

Máme
individuální
přístup

Jsme
česká
firma

Vymyslíme
nejlepší
řešení

Reference
zašleme
na vyžádání

Stavíme
základy
na důvěře

Nezávazná poptávka


  O nás

  Jsme profesionálové s dlouholetou praxí v oboru.

  Jak Vám to můžeme dokázat?

  Dodáme Vaši zásilku bez problémů a hlavně rychle.
  Nebojíme se případných komplikací a jsme na ně dopředu připraveni.
  Práce je pro nás výzvou, nebojíme se ani méně obvyklých zakázek.
  Zákazník je pro nás na prvním místě.

  Zavolejte nám: 519 324 958 Více informací